Новини

  • Всі рубрики
  • Анонси
  • Новини
Call of Ukrainian media NGOs to international information agencies and photobanks

On February 24, 2022, the russian federation invaded sovereign democratic Ukraine in a belligerent bid to realize its imperial and inhumane ambitions. In the last four days, objects of russian attacks have included kindergartens, families with children, and civil infrastructure. As of now, it is known that 352 civilians have perished, including 14 children, and 1684 have been wounded, including 116 children. The occupants are resorting to deliberate acts that can only be considered crimes against humanity.

ЗВЕРНЕННЯ медійних громадських організацій до світових інформаційних агенцій та фотобанків

24 лютого 2022 року російська федерація, реалізуючи свої імперські тоталітарні амбіції, вторглась на територію України. За 4 дні в Україні об’єктами військових атак стали дитячі садки, сім’ї з дітьми, об’єкти цивільної інфраструктури. Від рук російських окупантів загинуло 352 цивільних особи, з яких 14 дітей і ще 1684 людини дістали поранення (з них – 116 дітей). Окупанти вдаються до дій, що поза сумнівом становлять військові злочини.

Новини
JTA.com.ua
Завершився третій семестр програми «Академія викладачів журналістики»

3 грудня в «Академії викладачів журналістики» відбувся захист фінальних проєктів третього набору програми. Впродовж семестру учасники вивчали нові методики та інструменти роботи зі студентами, аби зробити свої навчальні курси більш практично- і студентоорієнтованими.

Новини
Український інститут медіа та комунікації
Активіст/ки закликають підписати звернення проти сексуальних домагань при здобутті освіти

Журналіст/ки, громадські та культурні діячі та діячки, правозахисники та правозахисниці ініціювали та підписали відкрите звернення щодо ситуації із сексуальними домаганнями в Україні при здобутті вищо

Новини
JTA.com.ua
Завершився другий семестр «Академії викладачів журналістики»

В «Академії викладачів журналістики» відбувся захист фінальних проєктів другого набору програми. Впродовж трьох місяців викладачі з трьох українських університетів вивчали нові методики та інструменти роботи зі студентами, аби зробити свої навчальні курси більш практично- і студентоорієнтованими.

Новини
Український інститут медіа та комунікації
Вийшов оновлений посібник про Європейський Союз для журналістів

Представництво Європейського Союзу в Україні представило нове видання посібника про ЄС для журналістів. Про це повідомляє сайт Представництва ЄС в Україні.

Новини
Український інститут медіа та комунікації
Стартує новий семестр «Академії викладачів журналістики»

ГО «Український інститут медіа та комунікації» у співпраці з Deutsche Welle Akademie розпочинають новий семестр «Академії викладачів журналістики» (Journalism Teachers’ Academy) на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Новини
JTA.com.ua
КЖЕ розробила збірник із саморегуляції медіа

Комісія з журналістської етики оприлюднила перший в Україні аналітично-довідковий збірник про саморегуляцію українських медіа.