Завершився третій семестр програми «Академія викладачів журналістики»

post-image
JTA.com.ua
3 грудня в «Академії викладачів журналістики» відбувся захист фінальних проєктів третього набору програми. Впродовж семестру учасники вивчали нові методики та інструменти роботи зі студентами, аби зробити свої навчальні курси більш практично- і студентоорієнтованими.

Впродовж осені навчання відбувалося на базі кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Також до програми долучилися двоє викладачок Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а також представниця Національного агентства із забезпечення кості вищої освіти.

 «Досі ми особливо не задумувалися над тим, як працюємо, багато чого робилося на інтуїції, – ділиться враженнями завідувачка кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Любов Василик. – Тепер же ми отримали ґрунтовний набір методів та інструментів, які можна застосовувати в онлайн-викладанні, спробували адаптувати їх до своїх навчальних курсів. Ми чіткіше побачили їхню концепцію та сформулювали навчальні цілі».

За її  словами, це дозволить кафедрі викладати цікаво, креативно, із застосуванням новітніх технологічних платформ, а також краще активізувати студентів. «Це навчання вибудовувалося цеглинка за цеглинкою – і врешті склався міцний фундамент для того, щоб вивести вузівське викладання на вищий рівень. Дякуємо нашим партнерам та тренерам, які впродовж усіх модулів ділилися з нами знаннями, дискутували, відповідали на наші запитання, давали поради та підтримували. Дякуємо за налагодження зв’язків, які, сподіваємося, будуть отримувати нові напрямки та перспективи», – каже Любов Василик.

Навчання відбувалося онлайн під керівництвом команди тренерів, сертифікованих DW Akademie, і включало блоки з методології, оцінювання, візуалізації та онлайн-навчання, а також групової динаміки.

Проєкт реалізовує ГО «Український інститут медіа та комунікації» у співпраці з Deutsche Welle Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства та розвитку Німеччини (BMZ)

Коментарі