Вийшов оновлений посібник про Європейський Союз для журналістів

post-image
Український інститут медіа та комунікації
Представництво Європейського Союзу в Україні представило нове видання посібника про ЄС для журналістів. Про це повідомляє сайт Представництва ЄС в Україні.

Посібник містить інформацію про діяльність інституцій ЄС, співпрацю Європейського Союзу та України, програми та проєкти Євросоюзу в Україні, матеріали та аудіовізуальні послуги ЄС, що є у вільному доступі, а також аналітичні центри та інформаційні ресурси на європейську тематику. У кожному розділі містяться поради щодо роботи та комунікації зі співробітниками інституцій ЄС, необхідні контакти, умови акредитації журналістів тощо.

«Протягом останніх декількох років відносини між ЄС та Україною досягли безпрецедентного рівня, – говорить керівниця відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Наташа Ефімофф. – Угода про асоціацію, яку підписали ЄС та Україна, є найбільш широкомасштабною угодою, що ЄС має з будь-яким зі своїх партнерів. Я сподіваюся, що цей посібник буде корисним для журналістів у їхній щоденній роботі і що він зможе чітко пояснити, що спонукає Україну та Європейський Союз прямувати разом».

Завантажити посібник можна тут: https://bit.ly/3tPQ52u

Фото: eeas.europa.eu

Коментарі