Подкаст «ЖурфакТИ»: Чи відповідає навчання на журфаці потребам ринку? (Епізод 2)

Подкаст ЖурфакТИ
Подкаст ЖурфакТИ
Подкаст ЖурфакТИ — це голоси студентів-журналістів з усієї України, яким точно є що сказати. Тут гості діляться своїми історіями про навчання,  обговорюють актуальні виклики та пропонують свої ідеї щодо їх вирішення. Ми прагнемо, аби навчання в університетах було ефективнішим і якіснішим. А вам, як завжди потрібні факти. Журфакти

Авторка та ведуча подкасту: Оля Круглій, студентка Могилянської школи журналістики

Olya  Kruhliy

Поки в університетах з’являються факультети ТікТоку, ми серйозно говоримо про те, які предмети на журфаці потребують інноваційних підходів, а які вже давно втратили свою актуальність. Студентка 4 курсу кафедри журналістики Національного авіаційного університету, Анна Чулінда ділиться своїми історіями про переваги і недоліки навчальної програми на журфаці та розповідає як студенти можуть бути дотичними до її формування?

А ще у цьому епізоді пропонуємо перелік тем і предметів, які на нашу думку, відповідають запитам професії сьогодні – впевнені вам теж є що сказати, тож слухайте і діліться своїми історіями з нами!

Подкаст створений у рамках проєкту Journalism Teachers’ Academy у партнерстві з Deutsche Welle Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Коментарі