«Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи». Програма конференції у Запорізькому національному університеті 28-29 травня

post-image
JTA.com.ua
 - 
Запорізький національний університет запрошує до участі в Міжнародній конференції  «Європейські цінності в українській освіті: виклики і перспективи», яка відбудеться 28–29 травня 2021 р. у м. Запоріжжі в очно-дистанційному форматі.

Тематичний спектр конференції охоплює такі аспекти:

● Європейські цінності в управлінні освітою.

● Європейські цінності для Нової української школи: навчаємо, вивчаємо, поділяємо.

● Європейські цінності у парадигмі міждисциплінарного навчання і досліджень.

● Європейські цінності в українській культурній політиці: на шляху до європейської ідентичності.

Своїми думками про ціннісний складник вищої освіти ділитимуться запрошені спікери та експерти: керівник Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький, керівник Глобальної академії вільних мистецтв, професор університету Бат-Спа, координатор проєкту з розвитку журналістської освіти Erasmus+ KA2 DESTIN Ієн Гедд (Велика Британія), директор Академії Інтерлінк Вернер Еггерт (Німеччина), професор факультету культури та медій Університету Умео Роман Горбик (Швеція), голова Наглядової Ради Європейської асоціації журналістської освіти Ніко Дрок (Нідерланди), голова Південного офісу місії ОБСЄ у Сербії Кірон Рід, медіатренер Дойче Велле Академії та Інтерлінк Академії Ерік Альбрехт (Німеччина), директорка Українського інституту медіа та комунікації Діана Дуцик та інші реформатори освіти, лідери думок і публічні інтелектуали.

Детальну програму заходу можна завантажити тут:

Фото: Вікіпедія

Коментарі