JTA запрошує на семінари з обміну досвідом

post-image
JTA.com.ua
Академія викладачів журналістики проведе низку онлайн-семінарів для викладачів журналістики «Ділимось досвідом для змін!». Головна мета таких семінарів – обмін досвідом зі складних викладацьких практик, отримання нових знань з питань розвитку медіа та з питань розвитку сучасної освіти. 

Тема першого онлайн-семінару «Модерація конфліктних ситуацій у навчальному процесі. Практики роботи з опором»

Фасилітаторкою семінару буде відома медіаторка Діана Проценко. Вона також є правником, старшою викладачкою факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія», де викладає курси з переговорів, вирішення конфліктів з 2007 р..

Діана Проценко працює у сфері медіації з 2007 року. Має акредитацію CEDR (Великобританія), тренерка консенсуальних практик вирішення спорів (з 2009 р.), розробниця авторських тренінгів з медіації та переговорів (з 2010 р.), тренерка студентських команд Міжнародного конкурсу з комерційної медіації при Міжнародній торговій палаті в Парижі, Франція (2008, 2009, 2011-2016). Є співавторкою законопроєктів про медіацію, авторка публікацій з теми медіації та діалогів. Співзасновниця та з 2015 року Президентка Національної асоціації медіаторів України. Експертка проектів ОБСЄ у сфері діалогів.

Семінар відбудеться: 3 червня, 10:00-12:00

Формат: онлайн.

Усіх, хто хоче відвідати семінар, просимо зареєструватися за цим покликанням.

Напередодні семінару учасники отримають посилання на Zoom-подію. 

Також ми заохочуємо учасників підготувати свої складні приклади із Вашої практики, які можна буде обговорити під час семінару з колегами та фасилітаторкою. Семінар буде закритим і не транслюватиметься наживо. 

Практичні поради за результатами семінару будуть опубліковані на сайті JTA.com.ua. 

Коментарі