JTA запрошує на онлайн-семінар про механізми захисту психіки у професійній діяльності

post-image
JTA.com.ua
Академія викладачів журналістики продовжує серію онлайн-семінарів для викладачів журналістики «Ділимось досвідом для змін!». Головна мета таких семінарів – обмін досвідом зі складних викладацьких практик, отримання нових знань з питань розвитку медіа та з питань розвитку сучасної освіти. 

Тема третього онлайн-семінару: Як психоемоційно вберегти себе в професії: вміння розділяти особисте та професійне, профілактика вигорання на роботі.

Фасилітаторка: Наталя Улько – практичний психолог психоаналітичної орієнтації, керівник Центру психологічної підтримки та психоаналізу, сертифікований спеціаліст Міжнародного Інституту Глибинної Психології, тренер-експерт міжнародного класу – член Української Асоціації Психоаналізу (УАП – ЄКПП – Україна), член Української спілки психотерапевтів, кризовий психолог, протягом 2014-2016 років очолювала психологічний напрямок об’єднаного Центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ, співавтор книги «Психологічна допомога у кризових ситуаціях».

Під час семінару учасники дізнаються та поділяться власними спостереженнями про таке:

  • як спрацьовує психіка в стресових/конфліктних ситуаціях;
  • механізми захисту психіки, які можуть спричиняти конфліктні ситуації;
  • встановлення особистих меж та можливість уникання власного знецінення при виконанні професійних обов’язків;
  • експрес-техніки для стабілізації емоційного стану в стресових ситуаціях та навички контролю себе в неконтрольованій ситуації.

Реєстрація обов’язкова за цим покликанням до 16 листопада. Напередодні семінару всі учасники отримають детальну інформацію для входу в Zoom-конференцію семінару.

Коментарі