ГО “УІМК” запрошує на міжнародну конференцію з медіаграмотності

post-image
Український інститут медіа та комунікації
ГО «Український інститут медіа та комунікації» спільно з колегами з Латвії, Грузії та Молдови запрошує на міжнародну конференцію «Комплексний підхід та посилення медіаграмотності в Грузії, Латвії, Молдові та Україні»

10 грудня 2021 року Балтійський центр удосконалення медіа (BCME) разом із Балтійсько-Чорноморським альянсом (BBSA), у співпраці з Фондом розвитку медіа (Грузія), Центром незалежної журналістики (Молдова) і Українським інститутом медіа та комунікації організовує міжнародну онлайн-конференцію «Комплексний підхід та посилення медіаграмотності в Грузії, Латвії, Молдові та Україні».

Організатори проводять цей захід задля обговорення ключових висновків дослідження становища з медіаграмотністю в чотирьох країнах. Також конференція має на меті об’єднання провідних політиків, міжнародної донорської спільноти та виконавців проектів для пошуку шляхів підвищення медіаграмотності та покращення координації серед стейкхолдерів і акторів у цій сфері.

Конференція складатиметься з двох панелей:

  1. За участі парламентарів та міжнародних експертів, які обговорять розвиток медіаграмотності в Латвії та країнах Східного партнерства через покращення політик і стратегічного партнерства на національному рівні.
  2. За участі міжнародних експертів із фокусом на розвитку медіаграмотності  у Латвії, Грузії, Молдові та Україні й визначенні цілей на майбутнє.

Проведення конференції підтримують: Чорноморський фонд регіонального співробітництва(Black Sea Trust for Regional Cooperation), проєкт Німецького фонду Маршалла в США (Project of the German Marshall Fund of the US), Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії (Foreign, Commonwealth & Development Office) та Міністерство закордонних справ Республіки Латвія.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://forms.gle/yWpTHd6tnr7hWntC7

Програму заходу можна переглянути тут.

Коментарі