Аспірантів та магістрів запрошують долучитися до Ukrainian Academic Accelerator

post-image
JTA.com.ua
Проєкт Ukrainian Academic Accelerator об’єднає молодих дослідників і дослідниць журналістики, медіа та комунікацій для нетворкінґу та професійного зростання.

Раз на два тижні відібрані учасники братимуть участь у zoom-сесіях, презентуватимуть свої проєкти та отримуватимуть поради від колег і менторів.

Також організатори залучать спікерів з українських і західних інституцій, аби вони висвітлили ті аспекти дослідницької діяльності, які є найбільш актуальними для учасників.

Наприкінці проєкту відбудеться конкурс презентацій досліджень. Авторів двох найкращих проєктів відзначать грошовими винагородами.

Проєкт розрахований на аспірантів і магістрів, які нещодавно розпочали роботу над своїми дослідницькими проєктами або ж збираються її розпочати не пізніше лютого 2022.

Організатори також відкриті до заявок від кандидатів, які формально не є частиною академічної системи, але провадять дослідження у сфері медіа та комунікацій, як-от представники ГО.

Взяти участь у проєкті можна незалежно від теми: йдеться про дослідження, які в широкому сенсі стосуються журналістики, медіа та комунікацій і використовують будь-які якісні, кількісні чи змішані методи. Перевага надаватиметься проєктам із ґрунтовною емпіричною складовою.

Від усіх кандидатів очікують високого рівня володіння англійською мовою, а також активну участь на всіх етапах проєкту.

Подати заявку на проєкт можна за цим лінком до 31 січня.

Додаткову інформації можна шукати і на фейсбук-сторінці

Коментарі